Якщо Олексій Михайличенко погодиться очолити київський клуб, нинішній наставник піде.

Чинний головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич, контракт якого зі столичним клубом закінчується після закінчення цього сезону, може зберегти свою посаду.

Все буде залежати від того, чи погодиться нинішній спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко знову очолити київський клуб в якості тренера.
 
Ще один варіант, який розглядає керівництво киян - запрошення іноземного фахівця. Переговори в цьому напрямі також ведуться.
 
Незважаючи на незадовільні результати, керівництво «біло-синіх» не виключає варіанту пролонгації угоди з нинішнім наставником. Крім того, за інформацією джерела, Олександр Хацкевич в грудні був близький до звільнення, проте в кінці минулого року керівники «Динамо» все ж вирішили не поспішати з кардинальними висновками. Не виключено, що ситуація повториться і зараз.
 
Повідомляється, що рішення про головного тренера клубу буде прийнято до кінця наступного тижня. В даний момент «Динамо» знаходиться на другому місці турнірної таблиці УПЛ, відстаючи від лідируючого «Шахтаря» на 11 очок.
 
Хацкевич очолив «Динамо» влітку 2017 року. До роботи в Києві білорус також тренував мінське «Динамо», «Вітебськ», «Динамо-2», а також молодіжну і головну збірні Білорусі.
 
Михайличенко очолював «Динамо» з 2002-го по 2004-й роки, з 2012-го по 2013-й був асистентом головного тренера київського клубу, а з 2013-го року займає посаду спортивного директора «Динамо».