Воротар "Інгульця" Антон Ситников - про фінальній грі Кубка України проти "Шахтаря" і подальші перспективи клубу з смт Петрове.

- Коли зустрічаєшся з такою командою, то повинна бути частка везіння.

Якщо говорити про суперника, то у них все біжать, кусаються, намагаються. Виділити когось одного не можу. Там вся команда хороша, класна. Нам було важко грати під таким пресингом. Але ми намагалися, не опускали руки.

Розмова в перерві? Головний тренер нас підтримав, сказав не звертати увагу на 0: 3 після першого тайму. Потрібно було вийти на поле і битися, як і за рахунку 0: 0.

Ми отримали задоволення, 100%. Така підтримка, повний стадіон, ажіотаж навколо матчу. Тільки позитивні емоції.

"Інгулець" готовий грати в Прем'єр-лізі. Президент ставить завдання підвищитися в класі. Та й всі хлопці хочуть грати на такому рівні