Кирила Куренко позбавили позначки в.о. головного тренера Миная

Від 15 травня 28-річний естонський фахівець став головним тренером головної команди області.

Кирило Куренко підписав повноцінний контракт з Минаєм, який розрахований до кінця наступного сезону. Наразі перед командою стоїть завдання вийти у Першу лігу.

Таким чином, К. Куренко буде тренувати команду не тільки до кінця сезону, а й розпочне з нею наступний.

Як зазначив після підписання контракту президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк, спеціаліст з Естонії за час роботи з командою, а ще раніше з ДЮСШ «Минай», зарекомендував себе як дуже здібний та амбітний фахівець, який буде прагнути разом з нашим клубом досягти успіху.

«Кирило має дуже сучасний підхід до тренерської діяльності і це нам імпонує, - розповів президент ФК «Минай» В. Пересоляк. – Він зміг у важкий для команди час її очолити і змінити ситуацію. Нами наданий Кирилу великий кредит довіри, сподіваюсь він буде його виправдовувати».

Сам 28-річний естонський наставник дуже прагне виправдати надані аванси. «Це призначення - великий крок для мене у моїй тренерській кар’єрі, - зізнався він. – В мене велика мотивація розвиватися у футболі, адже тренерство – це те, чому присвячую більшу частину свого життя».

Наразі у К. Куренка завдання незмінне – здобути максимум очок у 3 іграх та спробувати вийти до Першої ліги. «Треба вигравати наступні матчі, а вже потім думати про майбутнє та ставити нові цілі», - зазначив він.

За словами новоспеченого тренера, він вже цілком адаптувався до рівня Другої ліги чемпіонату України і вважає, що «Минаю» цілком по силам виконати поставлене завдання. «У нас найкраща команда в лізі і ми маємо вигравати всі матчі, які залишилися»,- констатував він.