Післяматчевий коментар наставника гірників.


Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував перемогу своєї команди у фіналі Кубка України над "Інгульцем" (4 : 0).

- Вітаємо з перемогою! Чи не здався вам поєдинок занадто легким?

- Дякуємо. Перш за все я хочу привітати тих, хто отримав нагороди ще до гри: Марлоса, Вернидуба та інших. Це був фінал, і потрібно брати до уваги те, що "Інгулець" раніше вибив з турніру трьох учасників Прем'єр-ліги. Ми прекрасно розуміли: якщо не підійдемо відповідально і з повагою до суперника, то можемо все ускладнити. У підсумку провели дуже серйозний, хороший матч. Знали, що заб'ємо перший гол - і далі буде легше. Так і сталося. Можу лише позитивно відгукнутися про "Інгулець": вони молодці, бо дійшли до фіналу. Ми здобули перемогу з переконливим рахунком і могли забити ще більше. Гра стала легше завдяки діям моїх футболістів.

- Помітно, що у вас мокрий піджак. У роздягальні було святкування?

- Так.

- Як тепер налаштувати підопічних на найближчий матч Прем'єр-ліги, де може вирішитися доля чемпіонства?

- Може вирішитися, а може і ні. Думаю, команда буде мотивована. Все-таки це наша найголовніша мета - стати чемпіонами. Хлопці провели відмінний сезон і розуміють, що це дійсно вирішальний момент. Мені їх особливо не потрібно мотивувати: всі налаштовані на те, щоб якомога швидше заробити ще один титул.