Півзахисник «Арсеналу» Андрій Домбровський поділився враженням від гри з «Чорноморцем» і про наступний поєдинок з «Ворсклою».

- Які у тебе емоції після гри з «Чорноморцем»? - Емоції більше негативні, ніж позитивні.

Я вважаю, що перемога була у нас в кишені, і з-за суддівської помилки на останніх хвилинна перемогу у нас забрали, тому емоції негативні.

- Що ти відчував при призначенні другого пенальті у ворота «Арсеналу»? Була там рука? - Я спочатку взагалі не зрозумів, що це пенальті, думав, що призначений штрафний, а коли піднявся, побачив, що арбітр вказав на одинадцять метрів. М'яч потрапив у притиснуту до тіла руку, за всіма правилами це не пенальті. На повторах видно, що рука притиснута. Для мене це рішення незрозуміле.

- Яка атмосфера панувала в роздягальні після гри? - Команда була засмучена через те, що упустила можливість набрати три очки, які були потрібні «кров з носу», але все в наших руках. Чотири матчі попереду і потрібно перемагати. Якщо всі ігри виграємо, то виконаємо своє завдання залишитися в Прем'єр-лізі.

- Які очікування від майбутньої гри? - Ми їдемо в Полтаву лише за перемогою. У нас немає іншого варіанту, будемо робити все, щоб перемогти.