Проект ФК Львів може накритися мідним тазом- схоже забавка ця стала надто дорога для Копитка


Український футбольний клуб «Львів», який виступає в УПЛ, може припинити своє існування. Про це повідомив ведучий Ігор Циганик.

«Мені відомо, що керівництво ФК «Львів» потроху починає втрачати інтерес до львівського клубу. Певні менеджери прийшли і намалювали перспективи: привозити бразильців, потім продавати їх українським грандам, заробляти гроші, грати в єврокубках. Ні у ФК «Львів», ні у «Вереса», а це одне і те саме, зараз перспектив таких немає. Жоден бразилець, який пройшов цей «Шахтар» для бідних, не має жодних шансів зачепитися в українських грандах.

Вже ширяться чутки, що збираються закривати цей проект або передавати його в якісь інші руки. Зараз вже йде пошук потенційних інвесторів, які могли б вкластися у цей клуб. Але перспективи у ФК «Львів» немає. Футбольна школа клубу належить зовсім іншій людині, яка давно вже цим займається. Це Роман Євгенович Михайлів. Він буде займатися цими дітьми. Там перспектива на українських футболістів ще є», — зазначив Циганик.

Після 28-ми зіграних турів «Львів» посідає 6-е місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 30 очок за різниці забитих і пропущених м'ячів 23-35.