Хавбек збірної України та "Ференцвароша" Іван Петряк розповів про чемпіонат Угорщини, досягнення зі своїм новим клубом і багато іншого.

- Перемога над "Віді"? Так, позитивні емоції. Звичайно, божевільний матч. Спочатку повели в рахунку, потім суперник зрівняв. Далі, вилучення нам допомогло, і ми довели гру до логічного завершення. Звичайно, вдячні вболівальникам.

По Малиновському, він завжди був хорошим футболістом. Зараз знайшов свою команду і розкрився ще більше. Він молодець, додає з кожним днем. На поле відпрацьовує щосили. До того ж, мені здається, після травми він став ще сильнішим, це видно. Став більш впевнений в собі.

Зінченко взагалі молодець! Зараз зачепився за місце в основі і грає кожну гру. Це рівень. Він молодший за мене на кілька років, але він для мене приклад. Він не здався, не опустив руки. Це складно при такій конкуренції. Скільки він витерпів, то в заявку не потрапляв, то в оренду йшов. Я вважаю, "Манчестер Сіті" - найкраща команда в Європі. Те, що вони вилетіли від "Тоттенхема", це буває. Кожен може програти. Але футболісти в "Сіті" просто фантастичні.

До Зінченка взагалі питань немає. Він просто закрив рот, нікому нічого не доводив, не ходив не розповідав нікому. Просто наполегливо тренувався, працював. І довів своїм діями на полі, що заслуговує на місце в основі. Звичайно, знайдуться люди, які будуть критикувати. Неважливо, в хорошій він формі або в поганий. У кожного є своя думка. А Зінченко мовчки собі працював. Молодець.

Я з ним багато спілкувався по Англії і "Манчестер Сіті". Але я конкретно нічого не дізнався. Наприклад, куди Стерлінг забігає або, які тактичні установки Гвардіола дає на гру. Загалом, розповідав, що тренування цікаві, інтенсивні.