Головний тренер київського «Динамо» і екс-керманич збірної Білорусі Олександр Хацкевич заявив, що його слова про вкрай низький рівень білоруського чемпіонату підтвердилися.

- За білоруським футболом слідкуєте?

- Білоруський футбол? Так, в пресі, може, щось ... Великого інтересу немає. А ось ігри збірної Білорусі, звичайно, дивлюся.

За два роки, що я не працюю з командою, ті ж футболісти і залишилися, на вісімдесят відсотків. Сафарьян ставив мені в докір, що я не переглядав матчі чемпіонату Білорусі. Я говорив: «Ну а кого дивитися?» Ігор Миколайович, коли прийшов, спробував привернути когось із чемпіонату Білорусі. Результат був ще гіршими. У підсумку він повернувся до тих же хлопцям, що були в збірній при мені. Рівень білоруського чемпіонату - це не рівень національної команди. Ось скільки молодих футболістів з'явилося в збірній за ці два роки? Савицький і при мені був. Один Ковальов?

- Йому 26.

- Йому навіть 26 ... І де молодь? Рівень чемпіонату, повторюся, дуже низький. Тому і рівень збірної такої ж. Давайте порівняємо з тієї ж України. Виросло дуже хороше покоління футболістів! Так, є досвідчені гравці, але є і група з п'ять-шість хлопців 1998 року. Вони вже і в основному складі грають. Взяти того ж Миколенко 1999 року, який у нас виступає, або Вітю Циганкова 1998 року народження. Українська збірна постійно оновлюється! У Білорусі ж протягом трьох циклів грають одні і ті ж. І проблема не в тренері збірної. Були б інші футболісти, будь-який би - Кріушенко, Хацкевич, Штанге - звернув на них увагу.

- Куди поділися молоді білоруські футболісти?

- Я поїхав з Білорусі в 1996 році. Куди вони з тих пір поділися - не знаю.