«В першу чергу хочу привітати усіх з прийдешніми святами, які йдуть до нас. У нашому регіоні вони святкуються гарно, і принесли радість перемогою, тому будемо святкувати Пасху весело. Ми грали з дуже хорошою командою, фіналістом Кубка України, команда довела своїми матчами, що це дуже серйозний колектив, хороший тренер працює, якого я давно знаю, тому ми дуже задоволені, що перемогли.

Заміна Бартуловича на Зінкевича була чисто тактичною. Я дуже задоволений Младеном, як він працює – з його віком, досвідом і стажем, хай молоді так попрацюють, як він.

Ми вивчали команду суперника, хотіли їх піймати так, як забили перший м’яч – через розіграш в інший бік, широкі точки. Десь воно у нас не виходило, а як вийшло вперше – ми одразу забили. Так само готувалися до пропущеного м’яча, наголошували – бо і «Карпатам» вони забивали з опорної зони – прохід з флангу, передача в другу лінію і набігають гравці – десь не добпрацювали, будемо розбиратися далі. Футбол побудований на помилках, і найголовніше, щоб ті помилки не повторювалися. Якби ніхто не помилявся – не було б голів».