«Хочу привітати «Волинь» з перемогою – молодці, витиснули максимум. Гра була досить бойова. Можливо, у ній не було великої кількості гольових моментів, але, мабуть, все мало так і бути. У кожного буде своя думка, однак вважаю, що арбітр зламав нам гру, коли давав дві картки на рівному місці. Вдесятьох протистояти було дуже важко – суперник досвідчений, команда нарощувала темп і досягла свого при стандарті. Ми розбирали те, що команда дуже добре діє при стандартах – так воно і вийшло.

Маючи таких високих гравців, дивно було б не використовувати їх на стандартних положеннях. А так – чемпіонат продовжується, тим цікавішою буде боротьба на верхівці. Ще поборемося.

Ми багато втратили не стільки навіть сил (у матчі проти «Зорі» в Кубку – прим.), скільки емоцій. Сьогодні якраз не вистачило емоцій. Команда «Волинь» в якійсь мірі мали перевагу, тому що вони пропускали минулий тур, і планомірно готувалися до цієї гри. Зрозуміло, що ми були для них хорошим подразником і команда вийшла проти нас налаштованою. Гра не складувалась так, що у «Волині» була велика перевага – можливо, хіба що у ті хвилини, коли ми залишилися вдесятьох. Гра була рівною, і в першому таймі «Волинь» забила свій перший момент. У більшій мірі територіальною перевагою володіли ми. Але у футболі виграє та команда, яка більше забиває. Сьогодні такою була «Волинь».