Нападник "Динамо" Артем Бесєдін поділився враженням від матчу 25-го туру УПЛ, в якому кияни розійшлися миром з "Шахтарем" (0:0).

- Де дивилися матч з "Шахтарем" (Бесєдін на даний момент заліковує травму - прим.)?

- На стадіоні, звичайно.

- Які враження від гри?

- Хотілося, щоб результат був кращим. Ми грали вдома, прийшли люди. Потрібно було показати більш видовищну і напористу гру. Але я думаю, що результат закономірний. Зараз найголовніше дограти сезон до кінця і видати свій максимум. Потім потрібно провести аналіз, роботу над помилками і готуватися до наступного сезону. Думаю, що в ньому ми таких помилок не допустимо. З "Шахтарем" граємо непогано, але втрачаємо очки на рівному місці. Будемо працювати. Упевнений що все буде добре.

- Мораес не забив пенальті. Наскільки це було важливо для гравців "Динамо"? Там були емоції у Бойка і Буяльського.

- Дениса я розумію, він витягнув пенальті. Тим більше від Мораеса. У цьому плані навіть мені приємно, що він не забив. Є якась справедливість. Вважаю, що йому не потрібно було бити цей пенальті з поваги до клубу, за який він грав. Моя думка така.

- Тобто якісь образи ще є?

- Та які образи. Це футбол. Легіонери це все переносять легше. Хоча Мораес вже не легіонер. Для них нормально перейти в клуб до прямого конкурента. Але у них є сім'ї, які потрібно годувати. Ідуть туди, де краще. Хоча в моєму розумінні, гроші не головне. У цій ситуації це навіть не друге і не третє. Усе залежить від людини. Історія давня, не хочеться до неї повертатися.

- Що скажеш про де Пену? З його боку було багато прострілів, але "Динамо" не вистачало фактурного нападника.

- Звичайно, без нападника "Динамо" зараз нелегко. Ще й Фран Соль травмувався. Вчора де Пена добре увійшов в гру як для першого матчу. Всі моменти були з його флангу. Головне, щоб він додавав від матчу до матчу і виглядав на полі все краще. Сподіваюся, що новий контракт він підпише не на півроку, а на більш тривалий термін. Все в його руках. Хлопець він хороший, бажаю йому удачі.