Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував перемогу своєї команди в матчі 25-го туру УПЛ з "Маріуполем" (2:1).

"Коли я побачив порожні трибуни стадіону перед матчем, то був засмучений. Чому? Тому що команда перемогла у Львові, команда перебуває на третьому рядку. Може причина в тому, що у нас робочий день. Не знаю. Подивимося в неділю, наскільки будуть заповнені трибуни. Буде найважливіша гра сезону, з "Зорею". І, звичайно, підтримка потрібна.

Хлопці зіграли так як змогли на даному етапі. Я маю на увазі, що налаштовувалися тільки на перемогу, тому що розуміли, що незручний суперник для нас. Ми намагалися грати в атакуючий футбол. Зробили висновки після тих поразок. 1:1, коли зрівняв Банада, - для мене як поразка. На одних і тих же помилках ми пропускаємо м'ячі від "Маріуполя". Я маю на увазі виїзний і домашній матчі.

Сьогодні було акцентовано увагу - грамотно зіграти в захисті. У складі суперника є хороші гравці, з хорошою майстерністю, це гравці "Шахтаря". Півкоманди, можна сказати, орендованих. В атаці ми непогано виглядали, поки були у нас сили. Тому я думаю, що гра сподобалася вболівальникам. Тому що були гойдалки як в одну, так і в іншу сторону. Ми могли забивати більше, і "Маріуполь" міг зрівняти рахунок. У них теж були непогані моменти за участю Зубкова, Піхаленка. Була напруга біля наших воріт. Найголовніше, що ми витримали, здобули дуже важливу перемогу і зробили ще один крок вперед, щоб досягти своєї мети", - підсумував Шаран.