Головний тренер "Маріуполя" Олександр Бабич прокоментував поразку своєї команди в матчі 25-го туру УПЛ з "Олександрією" (1:2).

- Вітаю "Олександрію" з перемогою. Думаю, уболівальникам ця гра повинна була сподобатися. Команди проповідують різні стилі гри. "Олександрія" грає в більш силовий, "вертикальний" футбол. Ми намагалися грати в той футбол, який ми вміємо - в швидкий футбол на швидкому полі.

Вважаю, що ми створили достатню кількість моментів для того, щоб не програти. Ми не відходили від нашої гри за винятком компенсованого часу, коли треба було йти ва-банк і ми перейшли на довгі передачі на Яворського, який перейшов грати в напад.

Боротьба за 4-5-е місця триває. Ми віримо, що нам вдасться, як мінімум, повторити наш минулорічний успіх.

- Півтора місяця тому "Маріуполь" вже грав в Олександрії і "малюнок" гри Вашої команди був трохи іншим. Ви якось поміняли "малюнок" гри сьогодні?

- Корективи в нашу гру внесла вимушена заміна Федорчука. Ми не планували так швидко робити заміну. Ми розраховували випустити Борячука пізніше. Ми вірили, що нам вдасться забити швидкий гол. Тому планували випустити Андрія пізніше. Він володіє хорошою швидкістю і міг втекти від центральних захисників "Олександрії".

Що стосується попередньої нашої гри з "Олександрією", то тоді вплинула якість поля. Треба віддати належне працівникам стадіону - сьогодні газон відрізняється від того, що був півтора місяці тому. Сьогодні поле було швидким і дозволяло показувати хороший футбол.