Головний тренер ФК "Львів" Богдан Блавацький прокоментував поразку своєї команди в матчі 25-го ранку УПЛ з "Зорею" (1:2).

"Думаю, сьогодні була дуже цікава гра. Якщо проаналізувати матч, то перший тайм був таким, яким ми і запланували на установці. Коли забили в першій половині м’яч, коли добре вибігали в атаки. Була ще пара ситуацій, в яких ми могли забити. Грали дисципліновано та щільно. І практично не дали нічого зробити "Зорі", окрім одного удару, заблокованого нашою обороною.

Ми розуміли, що команда, граючи вдома і програючи після першого тайму, у другій 45-хвилинці гратиме агресивно і атакуватиме, тому вийшли трохи раніше і попросили тренера з фізпідготовки трішки "пробудити" гравців, але те, про що я просив у перерві, хлопці не виконали. Ми пропустили гол до 60-ї хвилини.

Після прострільної передачі і недопрацювання у захисті Будківський легко забив м’яч. А потім почався хаос. Ось це мене і вибило з колії. Я за гру раз 200 крикнув "ближче". На жаль, не в усіх випадках вдалося достукатися до гравців. Потрібно добре проаналізувати цю гру. Можливо після заміни Алваро Педро не досить добре увійшов до гри.

Ми знали, що близько 70% атак "Зоря" веде правим флангом. Хотіли випустити туди свіжого гравця. Але не вийшло. А в кінці, напевно, потрібно було б зіграти із Борзенком в три опорних півзахисники.

Зараз нам 1000 кілометрів їхати із Запоріжжя до Львова, все прокручувати в голові – це непросто. Але я дякую хлопцям за ті хороші моменти, які були присутні у грі команди. Якщо ми проаналізуємо цю гру і на наступні матчі, маючи у розпорядженні Ліпе, подивимося, хто і в якому функціональному стані, правильно виберемо склад з точки зору функціональної готовності гравців і оберемо вірну тактику та схему гри, думаю, збільшимо дисциплінований, хороший відрізок командних дій до 65 хвилин. Два дня маємо і будемо над цим працювати", – зазначив Блавацький.