Один з помічників Руслана Ротаня в молодіжної збірної України Євген Гресь прокоментував перемогу «Ференцвароша» Сергія Реброва в чемпіонаті Угорщини.

«Наш герой - Сергій Ребров ...

У принциповому, золотому матчі Ференцварош здобув впевнену перемогу над найближчим переслідувачем з рахунком 4:1. За чотири тури до фінішу команда Сергія Реброва випереджає головного конкурента на 11 очок - такий відрив НЕ відіграється.

Все йде до того, що один з найпрогресивніших тренерів України виграє шостий трофей у своїй кар'єрі, якій скоро тільки п'ять років. Шість трофеїв за такий період - зовсім непогано.

П'ять з них було в Динамо. Після відходу Реброва стало гірше, але він це передбачав - тому, мабуть, і пішов. Уміння передбачити ситуацію - показник мудрості. Точно так же тренер прочитав розклад і в Саудівській Аравії. Мені дуже шкода, що в Україні його роботу в Аль-Ахлі розцінили, як провал. Подивіться на таблицю цього чемпіонату зараз - там колишня команда Реброва веде боротьбу за четверте місце. А з ним вела за перше.

Я не фанат Сергія Реброва, але дуже хочу, щоб ми навчилися цінувати своїх фахівців. Їх дуже мало залишилося - все більше стало пристосуванців, які йдуть на поводу у недолугих менеджерів, яких по якомусь залишковим принципом призначають керівники.

А Угорщина - це трамплін. Хоча там зараз чемпіонат крутіший, ніж наш. Дивлюся - і нітрохи не шкодую ... »- написав Гресь на своєму Фейсбуці.