Зозуля провів посередній поєдинок, але він – ідол Карлос Бельмонте

Український нападник вже традиційно багато боровся та чіплявся за кожен м'яч, не дозволяючи розслабитись обороні суперника. Однак Роман трішки загубився у комбінаційній грі "механічного сиру" попереду, де виблискували Еугені, Бела, Фебас та Сусаета. Він дуже рідко опинявся на ударній позиції, лише одного разу влучивши у рамку. Наприкінці поєдинку екс-форвард Динамо та Дніпра отримав неймовірний шанс, щоб долучитись до фестивалю голів, але, вибігши на побачення з Наусетом, не влучив у дальній кут.

Зозуля також нечасто брав гру на себе, здійснивши лише одну невдалу спробу обіграти суперника. Однак наш футболіст став одним з лідерів "механічного сиру" за виграними єдиноборствами (10 з 19-ти) та заробленими на собі фолами (4). Аналітичний портал Sofascore оцінив українця четвертим найнижчим балом серед гравців Альбасете (6.6). Гіршу оцінку отримали лише три захисники (Джентілетті, Арройо та Фран Гарсія), а також голкіпер Томеу Надаль.

Відзначимо, що попри посередню гру Зозулі фанати знову оплесками реагували ледь не на кожен його дотик до м'яча та неодноразово скандували ім'я українця. Він – ідол Карлос Бельмонте, де його неймовірно поважають, насамперед, за бійцівські якості та волю до перемоги.