Гол українського півзахисника Ігора Харатіна допоміг Ференцварошу переграти головного конкурента в боротьбі за чемпіонство Угорщини

Ференцварош Сергія Реброва зробив важливий крок до завоювання чемпіонського титулу в першості Угорщини.

Ференцварош здобув перемогу на домашньому стадіоні над своїм основним конкурентом - Віді. Українці Іван Петряк і Ігор Харатін вийшли на поле в основному складі будапештського клубу. На 58-й хвилині, за рахунку 1:1, Харатін після подачі кутового відкрив рахунок забитим м'ячам за Ференцварош. Ігор відіграв весь матч, а Петряк був замінений на 82-й хвилині. Сам поєдинок завершився з рахунком 4:1 на користь підопічних Сергія Реброва. Ця перемога дала можливість Ференцварошу відірватися в турнірній таблиці від Віді вже на 11 очок.