Ковалівці будуть захищати свої права.


Колос на своїй сторінці у Facebook оприлюднив офіційну заяву клубу, щодо інформації про участь команди в договірних матчах та можливе позбавлення професійного статусу.

«ФК Колос Ковалівка заперечує розповсюджену інформацію про участь офіційних осіб ФК Колос Ковалівка у договірних матчах, а також інформує вболівальників Клубу та футбольну спільноту про те, що встановлення фактів будь-яких порушень, вини у діях осіб та притягнення до відповідальності суб’єктів футболу згідно з Дисциплінарними правилами ФФУ є виключною компетенцією органів здійснення футбольного правосуддя, а саме Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів Федерації футболу України».

​»Таким чином, оскільки на даний момент органами здійснення футбольного правосуддя ФФУ не встановлено ніяких фактів та не прийнято жодного рішення з вищезазначеного приводу, ФК Колос Ковалівка розцінює розповсюдження подібної інформації як «чорний» піар з метою завдати шкоди діловій репутації Клубу та зашкодити його боротьбі за підвищення у класі».

Нагадаємо, що сьогодні журналіст Костянтин Андріюк з посиланням на власні джерела повідомив, що скоро Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України отримає докази участі ковалівського Колосу в договірних матчах.

Колос йде на другому місці в Першій лізі, після 21 туру відстаючи від СК Дніпро-1 на 12 очок. Друге місце в Першій лізі дає право на плей-оф з представниками Прем’єр-ліги за гру в УПЛ у наступному сезоні.

Наступний матч Колос зіграє проти Металіста 1925, який йде в таблиці третім.

Нагадаємо, що за участь в договірних матчах КДК ФФУ виключив зі складу учасників змагань ПФЛ ПФК Суми і позбавив його статусу професіонального клубу. Однак сумська команда подала апеляцію і продовжить виступи в Першій лізі.