Екс-тренер «Зірки» Роман Монарьов поділився враженнями від матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" (4: 3).

- Не часто пишу пости в фейсбуці, проте після перегляду вчорашнього матчу, як то кажуть, навіяло.

Чудове видовище, безліч тренерських задумів, рішень по ходу матчу ... (не заглиблюючись в глибокий тактичний аналіз), божевільна реалізація, позамежне індивідуальну майстерність, інтрига до останніх хвилин ...! І звичайно ж окрема тема VAR ..

Я є не затятим, проте ж противником цього нововведення,  виступаю за регламентоване і вузкьсегментарне використання його (пенальті, гол)
Однак вчорашній матч змусив задуматися; 93-а хвилина - гол! 5-3! Чакир показує на центр, лайнсмен біжить до центру поля, сигналізуючи всім про те, що все, всім уболівальникам "Сіті" можна сходити з розуму - їх команда в секундах від півфіналу ЛЧ !!! 30 секунд стадіон радіє, однак не так сталося, як гадалося. Після мінімальноого офсайду гол відмінили!

Резюмуючи. Хочу сподіватися на те, що та "справедливість" яку ми хочемо отримати завдяки VAR, не вб'є ту жвавість і емоційність, яку нам дарує гол!

Гол! Суддя в секунди приймає рішення, гол зарахований! Гравці, тренери, стадіон в екстазі! Це той природний момент виплеску емоцій, який тепер потрібно відкласти мінімум на хвилину і з тремтінням у серці чекати рішення "головного арбітра"! - написав Монарьов в Facebook.