Півзахисник "Шахтаря" Дентіньо - про перемогу в півфіналі Кубка України.

- Дентіньо, з переможним голом! Тобі вистачило всього шість хвилин на поле, щоб забити. Вдалося відразу зловити настрій? - Це все результат роботи, адже я так довго чекав можливості.

Були травми, які не давали грати, але Бог мене благословив. Я дійсно додаю дуже багато зусиль, віддаю всього себе, а зараз просто щасливий, що допоміг команді!

- Ти забив у найважливіший момент. Що відчував після гола? - Полегшення, тому що "Шахтар" бився, провів відмінний матч, але не виходило відкрити рахунок. Я був впевнений, що зможу забити м'яч, який допоможе. Коли зробив це, був неймовірно щасливий!

- Чому не виходило відзначитися раніше? - Тому що "Дніпро-1" - хороший колектив з відмінним тренером, який досить довго працює з футболістами. Не просто так вони лідери Першої ліги. І ми прекрасно знали, що вони дуже ускладнять нашу задачу. Ті суперники, що виходять грати з "Шахтарем", завжди повністю віддаються на полі, адже наш клуб найсильніший в Україні. У поєдинках з нами всі грають на максимумі. І нам вдалося-таки забити і перемогти.

- На стадіоні було майже 19 тисяч уболівальників. Подобається грати в цій атмосфері? - Так звісно! Я вже давно в Україні, і раніше завжди було дуже багато вболівальників на стадіоні. Ми сумуємо за атмосферою. Класно, коли трибуни заповнюються глядачами, які підтримують свої команди.

- У фіналі чекає протистояння з "Інгульцем". Наскільки це серйозний противник? - Думаю, нас чекає ще одна складна гра. Вони здолали "Зорю" в півфіналі, тому наша команда повинна бути дуже добре готова і сконцентрована. Очікується непростий матч - ні в якому разі не варто налаштовуватися на простий поєдинок. Ми будемо максимально сфокусовані на тому, щоб добути трофей.