У матчі з Маріуполем в основному складі Динамо дебютував 20-річний центральний захисник Денис Попов

20-річний захисник Денис Попов може занести собі в актив поєдинок проти Маріуполя, оскільки кияни перемогли, при цьому свої ворота залишили на замку.

«Наставник попросив зіграти просто і надійно»
- Денис, які враження залишив у тебе дебютний матч у складі першої динамівської команди і чи задоволений ти своєю грою?

- Перш за все, дуже приємно, що наставник дав мені шанс проявити себе. Враження залишилися самі позитивні, адже Динамо перемогло, зберігши свої ворота на замку. А наскільки вдало я зіграв, краще запитати у Олександра Миколайовича (Хацкевич. -Прім.авт.). По крайней мере, я робив все від мене залежне, щоб допомогти команді.

- Перед поєдинком сильно хвилювався?

- Не без цього. Це був значимий для мене день. Такий шанс випадає нечасто. Але більш досвідчені партнери по команді по ходу матчу підказували, тому якогось дискомфорту я не відчував?

- Яке завдання ти отримав від головного тренера?

- Наставник також мене заспокоїв, попросив не переживати, і постаратися зіграти надійно і просто, а також більше грати вперед.

«Гра Серхіо Рамоса - це топ-рівень»
- Тобі вистачало взаєморозуміння з партнерами?

- Я не можу сказати, що ми знаємо, один одного досконально, адже я не завжди тренуюся з першою командою, але в останні дні ми багато попрацювали над взаєморозумінням. Мені здається, що по ходу гри великих проблем у нас не виникало.

- До Маріуполя Динамо добирався дев'ять годин. Це наклало якийсь відбиток на дії біло-синіх в самій грі?

- Втома трохи накопичилася, все-таки добиралися довго. До того ж і дорога із Запоріжжя, звідки ми їхали автобусом до Маріуполя, була, м'яко кажучи, не кращої якості. Але це ні в якому разі не повинно служити якийсь відмовкою. Всі команди так сюди добираються. Знову ж таки, головне, що Динамо перемогло і запрацювало чергові три очки.

- Ти діяв на місці правого центрального захисника. Хто для тебе ідеал гравця на цій позиції?

- Серхіо Рамос. Він чудово читає гру, топ-рівень захисника. Це те, до чого потрібно прагнути.

- Наступний матч у Динамо з Шахтарем. Чи можна сказати, що в якійсь мірі він буде ключовою для киян поєдинок в плані боротьби за золоті медалі?

- Не хочеться щось говорити перед грою. Можу тільки запевнити уболівальників Динамо, що ми зробимо все для того, щоб перемогти в цій зустрічі.

«Збірна України хоче добитися високих цілей»
- Такі матчі, як з Маріуполем, допоможуть тобі краще підготуватися до чемпіонату світу U-20, який стартує в Польщі в травні?

- Без сумніву. Все-таки рівень молодіжних команд і основних помітно відрізняється. Тут все на порядок швидше, це неоціненний досвід і моральна мотивація. Після таких матчів з'являється більше впевненості в своїх силах.

- Тренери збірної України ще не знайомили вас з суперниками по груповому раунду чемпіонату світу (США, Катар, Нігерія)?

- Ні. Хоча ми самі розуміємо, що на чемпіонаті світу кожен матч буде немов останній. Товариські матчі проти Південної Кореї і Уругваю на останньому зборі це красномовно підтверджують. Цікаво було зіграти проти збірних з інших частин світу.

- На твій погляд, чого може домогтися в Польщі збірна України?

- Я не любитель кидатися гучними заявами. Знаю, що ми будемо викладатися більше ніж на 100 відсотків. Команда хоче добиватися високих цілей, але як воно складеться, покаже тільки гра.