Захисник «Маріуполя» Сергій Яворський прокоментував поразку від «Динамо» (0 : 1).

«Динамо» реалізувало свій момент, ми в свою чергу не реалізували кілька. У підсумку кияни здобули заслужену перемогу. Значить у них більше майстерності на вирішальній стадії, а у нас менше майстерності в обороні.

Перший тайм, як мені здається, «Динамо» мало перевагу. У другому таймі ми вирівняли гру, хотіли перемогти, а не просто відстояти нічию. Хотілося показати своїм уболівальникам змістовний футбол, тому за другий тайм мені не соромно. А то, що ми програли - напевно, фарт був на їхньому боці.

Якби на кожну гру так ходили, у нас було б набагато більше мотивації. Ми існуємо заради уболівальників, тому запрошуємо всіх на матчі. Приходьте підтримати нас », - сказав Яворський.