Півзахисник «Волині» Артур Западня розповів про матч 22-го туру «Оболонь Бровар» - «Волинь», в якому лучани здобули перемогу і про очікування від кінцівки сезону у Першій лізі.

- До Києва їхали тільки за трьома турнірними очками, - каже Западня. - Хотіли перемогти за всяку ціну. Для нас ця перемога дуже важлива в психологічному плані, адже після 22-го туру у команди залишаються шанси на вихід в Прем'єр-Лігу.

Вважаю, що в цьому матчі нам пощастило більше ніж киянам, але прихильність фортуни також потрібно заслужити своїм бажанням і організованою грою.
 
Для мене немає різниці на якій позиції грати, головне, щоб своїми діями приносив користь команді. Взагалі, сучасний футбол вимагає універсалів, тому необхідно бути варіативним.
 
Звичайно, якщо б не зняли цих шість залікових пунктів, то комфортніше себе б відчували. Хоча, однозначно не можу відповісти на це питання, може було б навіть гірше.
 
У Луцьку створено всі умови для того, щоб досягати високих результатів, професійно зростати, в фінансовому плані все стабільно, є хороша інфраструктура.

Зараз у весняній частині сезону присутня неймовірна інтрига в боротьбі за підвищення у класі, вболівальники можуть спостерігати за цікавими і напруженими протистояннями.