Президент Інгульця: Якщо заборонять грати в Петрово, ми на матч із Зорею не вийдемо

У середу, 17 квітня, в півфіналі Кубка України вперше зіграють відразу два першолігові клубу - "Інгулець" і "Дніпро-1". Напередодні матчу журналісти поговорили з президентом "Інгульця" Олександром Поворознюком.

У чвертьфіналі його команда сенсаційно пройшла "Карпати" в серії пенальті.

В Петрово вже будується новий стадіон на 7 тисяч - всього на пару сотень менше, ніж усе населення райцентру. Обіцяють відкрити до кінця 2020 го.

У складі "Інгульця" є вихованець ... "Барселони". 26-річний камерунський хавбек Елла свого часу грав в "Карпатах", одружився з українкою. 

- Ми з "Зорею" колись вже грали, років п'ять тому, правда, товариський матч. І, щоб ви розуміли, у них було 8 штанг, чотири поперечини, два незабитих пенальті, а ми в кінці один забили і виграли 1: 0, - поділився з "Сегодня" президент "Інгульця" Олександр Поворознюк. - Я це до того, що часто перемагає той, на чиєму боці фарт, а не сила. Але ж у мене зараз зовсім інша команда, набагато сильніша за ту, що була тоді - в аматорах, і змагатися ми будемо з усіма.

- І все ж клас гравців "Зорі" вище. А значить, крім фарту, свою роль має відіграти і мотивація?
- Мотивація у нас завжди на найвищому рівні. І взагалі, у нас стабільність усього суспільства й скрізь. Тому зайвий раз мотивувати гравців ... Я завжди це роблю після гри. Свої півмільйона преміальних за "Карпати" вони отримали, а що отримають далі, - подивимося. І потім, ви говорите, що в "Зорі" гравці вище класом. А в "Карпатах" вони що, гірші? За підбором гравців це просто божевільна команда, я не знаю, що вона робить в нижній шістці. Проте ми їх повинні були "ховати" ще в основний час. Скільки у нас моментів було! Мені після гри дзвонили знайомі, всі говорять: "Григорович, ми від ваших такої гри не чекали. Ну, це просто ...". Так що, все залежить від настрою. А то, що у моїх пацанів настрій буде такий, що вони головою йтимуть в підкат, - це факт.

- Тренер "Інгульця" Сергій Лавриненко запросив групу футболістів, які свого часу грали у нього в "Зірці". Багато давно знають один одного, і хлопці зізнаються, що їм це допомагає - є відчуття ліктя ...
- Кожен тренер намагається запрошувати перевірених футболістів. А у Лавриненко підхід до футболу і до такого життя, що у нього немає кума-свата-брата. І я скажу, що у нас зараз дуже добротний склад. Я приїжджаю на тренування, подивлюся на них: ну, один кращий за інший! За дві людини на кожну позицію. У Лавриненко перед іграми приємна головний біль: "Кого поставити?". Але щось не щастить. Ну, дивіться, в останній грі з "Гірником" (1: 1. - Авт.): Одну "точку" не забили, іншу не дали, хоча нашого гравця просто зрубали. Чи не йде щось. Ну, нічого, не щастить в чемпіонаті - пощастить у Кубку.

- Матч пройде в Петрово?
- Тільки тут, без варіантів. Дуже хочемо подарувати свято землякам.

- А проблема з освітленням?
- Почнемо о 17:00, і буде все нормально. Скажу чесно, якщо мені заборонять грати в Петрово, команда не вийде на гру. Ну, навіщо кудись переносити?

- А чому чвертьфінал з "Карпатами" був в Олександрії?
- Виключно через фанатів "Карпат". У нас все було готово для проведення гри в Петрово, але міліція мене попросила про перенесення. Сказали, що їм простіше буде приборкати приїжджих фанатів в Олександрії. А у "Зорі" уболівальники адекватні, скільки б їх не приїхало, думаю, буде все нормально. У плані безпеки все продумано, все чітко. Стадіон у нас чудовий, газон взагалі винятковий, тому грати буде в задоволення.

- Яка його місткість?
- 2000 місць, з віпамі - 2200. Я зробив один сектор, 8-й, віп. Там такі суперсідушкі м'які. Але забито буде точно все. Звідусіль телефонують, просять допомогти з квитками. Ми спочатку думали почати продаж квитків з понеділка, але потім вирішили з четверга. Ціна звичайна - 30-50 гривень, а у віп-сектор - 300. Все буде забито, і атмосфера буде божевільна.