Нагадаємо, що містера здивувало шосте місце українця в списку кращих тренерів в історії футболу

Румунські ЗМІ ополчилися на Мірчу Луческу. Підставою для медійних розбирань стали слова Містера про Валерія Лобановського.

Нагадаємо, Лобановський посів шосте місце в рейтингу кращих тренерів в історії футболу, який склав французький журнал France Football. Луческу також знайшлося місце в цьому списку, там йому відповіли 41-й рядок.

"Я дуже здивований позицією Лобановського. Коли він поїхав (працювати за кордон), у нього не було абсолютно ніяких результатів, - заявив Луческу виданню Telekomsport.ro. - Якщо ви подивитеся на інші сайти, зокрема, на УЄФА, то я там займаю друге місце по трофеїв ".

Одне з провідних спортивних видань Румунії, Gazeta Sporturilor, тут же вийшло з відповідною публікацією, в якій визнало, що в ОАЕ і Кувейті Лобановський дійсно не здобув лаврів. Однак при цьому нагадало Луческу, що Лобановський виграв два Кубки Кубків і один Суперкубок Європи, привів збірну СРСР до "срібла" Євро-1988 і виховав трьох володарів "Золотого м'яча" - Блохіна, Бєланова і Шевченка. "5 причин, за якими тренер, якого критикував Луческу, заслуговує місця в топ-10", - так назвала свою статтю Gazeta Sporturilor.