Президент СК "Дніпро-1" Юрій Береза залишився дуже незадоволений тим, що клуби УПЛ проголосували проти розширення Ліги, причому звинувативши в цьому "донецький клан".

"Ми вдало пережили цю зиму. Всі завдання, які поставив перед керівництвом тренерський штаб команди, були виконані практично у повному обсязі. Звичайно, що хочеться завжди чогось більшого, і ми будемо залучати до команди гравців, які підходять під малюнок гри і необхідні нашому тренерському штабу. Ми відпустили кілька футболістів, що спробують шукати щастя в інших командах, але це все життя. На сьогоднішній день команда бойова, команда бореться за вихід в УПЛ, при чому, з першого місця.

Саме це завдання перед нею і ставилося. Що стосується організаційних моментів, які пов’язані із базою у Придніпровську та стадіоном «Дніпро-Арена», то зараз всі питання вирішуються з державними установами, яким вони належать. І ми тут не просто в процесі перемовин, а вже практично на стадії вирішення питання. Рік назад мало хто, можливо, вірив, що зараз ми будемо впевнено йти на першому місці в Першій лізі і претендувати на вихід в УПЛ, і я знову вірю в команду – є повна довіра до головного тренера і його тренерського штабу, і завдання у нас не змінюється – вихід в Прем’єр – лігу з першого місця. Я вдячний усім гравцям, що поповнили нашу команду. Не раз вже казав, що я розглядаю наш клуб, як один з головних постачальників футболістів до різних збірних України.

Українські команди повинні покладатися у першу чергу на вітчизняних гравців і свої футбольні школи. Ніхто не приїде і не навчить нас грати в футбол, я знаю, що українці грають краще всіх, а для мене найкращі команди – це СК "Дніпро-1" та збірна України. А найбільшим розчаруванням минулої зими стало те, що елітну ліги не розширили до 16 команд. Ця донецька метода перемогла і це є загрозою для всього українського футболу. Міжсобойчик донецьких команд у верхній шістці не принесе нашому футболу нічого хорошого. Вважаю, що функціонери ФФУ і УПЛ повинні переглянути свою позицію щодо цього питання, особливо звернувши увагу на те, скільки глядачів зараз відвідує матчі лідерів Першої ліги, а скільки людей ходить на ігри першої шістки в УПЛ. Саме вболівальник, купуючи квитки на футбол, і голосує за те, що він хоче бачити на полі. На мій погляд, сильніша четвірка – п’ятірка команд Першої ліги стала би справжньою окрасою УПЛ. І ця ситуація мені незрозуміла. Щодо нашого майбутнього, то тут все зрозуміло – рухаємося вперед по затвердженому з головним тренером плану", - резюмував Береза.