Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко розповів про те, як команда готується до першого офіційного матчу 2019 року.

«Що стосується першого офіційного матчу в цьому році проти Металіста 1925 то сьогодні вже часто говорили про Прем'єр-лігу, і у нас іншого настрою, крім перемоги, бути не може. Зі стратегічної точки зору у нас є перевага над харків'янами, ми попереду п'ять очок, значить нашу команду влаштовує і нічия, а суперник більше буде йти вперед і грати, можливо, не в зовсім традиційної для себе манері.

Ми дуже довго чекали цей матч, і дійсно вже в повітрі відчувається напруга, так що настрій буде дуже великим, і тут більше треба буде заспокоювати, ніж налаштовувати на гру. Радує те, що прийде велика кількість уболівальників, є велика увага до матчу, і це буде своєрідною відповіддю тим, хто вирішив не розширювати УПЛ до 16 клубів.

Ми проведемо заключний спаринг проти запорізького Металурга. Розраховуємо отримати відповіді на деякі питання щодо готовності гравців в цьому матчі. Суперник, на наш погляд, досить схожий, і з тренерським штабом ми все добре знайомі, тому якийсь агресії на полі не буде», - сказав Михайленко.

Нагадаємо, що свій перший весняний матч поточного сезону у Першій лізі дніпряни зіграють 23 березня проти харківського Металіста 1925.