Головний редактор журналу «Футбол» поділився своїми враженнями від перегляду матчу «Динамо» - «Челсі» (0:5).

- Перед матчем я не думав, що «Челсі» розгромить «Динамо», що все буде настільки безнадійно і тоскно, і вже точно не розраховував на 0:5. Я надіявся, що ми зможемо хоча б не програти і що «Динамо» гратиме обережніше, усвідомлюючи різницю в класі. Замість цього спробували побігти вперед і потрапили в полон. Звичайно, швидкий гол «Челсі» багато визначив у цій грі, але так розвалюватися «Динамо» не мало права. І взагалі у мене таке відчуття, що це грало не "Динамо", а якась чужа, погана команда, яку мені більше ніколи не хочеться бачити.

Футболісти вийшли на гру вже в якості тих, хто програв? Я думаю, що таке цілком можливо і в цьому вина тренерського штабу. Оскільки налаштовувати команду на матч необхідно, навіть після першого розгромно програного матчу. Ми чітко уявляли, що різниця в класі досить істотна, але за рахунок самовіддачі, дисципліни і настрою на гру можна компенсувати цю різницю, тим більше ну не потрібно було «Челсі» знищувати «Динамо» з таким ось рахунком. Розумієте, коли команда програє 0:5 вдома, то нічого хорошого з цього бути не може, більш того такі поразки вони не вчать нічому, будь-які уроки з цього винести складно. Це просто був нищівний матч в психологічному плані. Я навіть не знаю, як команда планує пережити таке ось приниження.

Пам'ятайте, ми в кваліфікації Ліги чемпіонів грали з «Аяксом», який теж висунув нам величезну перевагу в класі, але тоді матч дивом закінчився 0:0, адже Бойко все тягнув, а тут все що пробили в сторону його воріт, то все залетіло, але я ні в чому не звинувачую нашого голкіпера. Так ось, уже в матчі з нідерландцями було ясно, що ми на рівні таких команд не витягуємо.

Особисто для мене сенсацією, вкрай неприємною несподіванкою стало те, що «Челсі» мало настільки велику перевагу і було розуміння того, що вони заб'ють стільки, скільки самі захочуть. Я думаю, що «Динамо» не таке погане, як воно про себе заявило.

Зараз головний тренер намагається створити враження, що «Динамо» настільки слабке і погане, що це реальне відображення сили команди і ніби ми вище голови стрибаємо регулярно. Але на мій погляд це не так, якщо ми говоримо про талановитих молодих футболістів і віримо самі собі, тоді те, що ми побачили вчора це не «Динамо» і не гра київського клубу.

Були б шанси у «Динамо», підійшовши воно до гри в оптимальному складі? Ми можемо тільки припускати, наскільки б це вплинуло на гру або не вплинуло. Складно щось сказати з цього приводу, але не думаю, що картина разюче відрізнялася б. Не варто забувати, що і у «Челсі» був не найсильніший склад, я з жахом думаю, щоб було якби ми зіграли з ним. По-хорошому наші втрати можуть цілком компенсуватися ротацією англійців, тому що Лофтус-Чик і Хадсон-Одой жодного разу не гравці основного складу. І коли вони творять на полі все, що хочуть разом з Олів'є Жиру - це спостерігати дуже боляче і прикро.

Заповненість «Олімпійського»? Мені ось 50 тисяч які прийшли на «Олімпіакос» подобалися набагато більше, тому що люди прийшли дійсно дивитися на «Динамо». На стадіоні було досить багато людей, які прийшли саме на «Челсі», це не зовсім динамівські вболівальники, це глоріхантери (фанати, які підтримують фаворитів - Авт.). Так, заповнення стадіону - це класно, шумно, але наші футболісти, напевно, настільки відвикли від цього, що на них це не діє або ж діє, але в негативному плані - змушують тремтіти коліна. Дивно, куди дівається вся впевненість, здорова футбольна нахабство, без цього ж не може бути зростання в майстерності, подальшого прогресу, перемог.

Хацкевич відмовився відповідати на питання про відставку? Це говорить про те, що він сам не піде, але в команді думатимуть, вирішувати. От чесно, не хотів би цієї ночі опинитися на місці Ігоря Суркіса, тому що подібне публічне приниження він важко переживає. Але ось які висновки він з цього зробить, я судити не беруся. 0:8 з «Челсі», до того ж, що чотири роки тому «Динамо» зовсім на рівних протистояла цій команді, це ні в які ворота не лізе.

Що далі чекає «Динамо»? Три матчі з «Шахтарем», які визначають сезон. Позиція у киян достатня неприємна, але вона не програна безнадійно, ігри з «Шахтарем» дадуть відповідь на багато питань. Донецький клуб теж переживає певні проблеми, він точно також вилетів з тріском від сильної, але не головної німецької команди. Ось їх очні поєдинки і покажуть, або це у «Динамо» хронічна слабкість і ми даремно віримо в молодь, і потрібно щось робити з командною, або це вже рівень всього нашого чемпіонату, - цитує Франкова «КП в Україні».