Екс-форвард Динамо Віктор Леоненко прокоментував поразку киян в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з Челсі (0:5).

"Прокоментувати гру? Ви називаєте це грою? По-моєму, це ганьба була. Чесно кажучи, ось Безсонову 5 березня виповнився 61 рік, мені здається, він би краще виглядав, він би помер на полі, тим більше при повному стадіоні. А Динамо просто показало, що вони дівчата. Ще тиждень тому говорив, що вони програють точно, тим більше, як виявилося, я не на фарт перед матчем подзвонив Хацкевичу.

Про саму гру навіть не варто говорити, тому що тут просто навіть нічого коментувати. Зрозуміло, що Челсі – сильний суперник, але справа не в тому, що програли, а проблема в тому, що так бездарно здалися при переповнених трибунах. Це дуже неприємно і найгірше, що всі вчора побачили, що вони нікчемні й на Динамо тепер можна не ходити.

Після таких матчів сумно дуже, не знаю як Ігорю Михайловичу. Але мені точно. Тому що навіть якщо ви не вмієте грати в футбол, то ви повинні померти на полі заради уболівальників. А в підсумку прийшов народ і побачив хрінь. Динамо повинно було показати хоча б характер, щось на зразок "ми намагаємося, ми вмираємо", а замість цього "привіт, ми здалися". Якщо чесно, навіть матюкати їх не хочеться, хоча мат тут був би корисний.

Знаєте, як казав один білоруський тренер: "Якщо нічого не виходить, то включай дурня: бігай і відбирай". Ось вчора так і повинно було бути. Взагалі я вважаю, що можна було з Челсі й поборотися, хоча б вдома. Але футболісти нікчемні такі, які нічого не вміють і не можуть, а на першому місці у них татуювання й зачіски. Вчорашня гра показала, що у них ще й характеру немає, повторюся, дівчата! Їм, напевно, соромно, тому ніяк не прокоментували гру, хоча що тут скажеш, коли ти – хрінь?

Виділити навіть нікого, всі були найгірші. Мауріціо Саррі відзначив Циганкова і Шепелєва? Це просто дипломатія, він говорив що Динамо Київ дуже серйозний суперник, настільки серйозний, що вони просто його не помітили.

Те, що Динамо зганьбилося – це нормально. Хочеться вірити, що ця поразка піде "динамівцям" тільки на користь. Я думаю, що ніякої відставки тренера не буде, адже був реально серйозний клуб. Олександр Хацкевич – хороший тренер, просто бездарні футболісти, ось в чому справа. Він же не може собі дозволити когось там запросити, купити... тільки те, що привозять від Ігоря Михайловича.

Що далі чекає Динамо? Я думаю, друге місце в чемпіонаті вони посядуть і скажуть, що Шахтар сильніший, а так воно і є. Мені хочеться побачити в матчах Динамо з Шахтарем хорошу гру, ось і все, і ніяк не політику, якої зараз більше, ніж самого футболу",– передає слова Леоненка KP.ua.