15 березня в 11:00, на стадіоні «Дніпро-Арена» спортивний клуб «Дніпро-1» провів презентацію зимових новачків команди.

На презентації крім нових гравців були присутні почесний президент клубу -  Юрій Береза, і головний тренер команди - Дмитро Михайленко.

Новачками дніпровського клубу стали: захисник Зураб Очігава №28 (орендна угода), захисник Юрій Романюк №9 (повноцінний трансфер), вихованець академії Арсеній Батагов №44, нападник Вадим Яворський №11 (повноцінний трансфер) Орест Кузик №17 (орендна угода) і гравець атаки Вадим Рубчинський №45.

Почесний президент нагадав, що перед командної, як і на початку сезону стоїть завдання вийти в УПЛ з першого місця.

    «Ми і далі будемо запрошувати, і підписувати тих футболістів, які необхідні під малюнок гри нашого головного тренера», - зазначив Юрій Береза.

Також він розповів, що клуб знаходиться на фінальній стадії переговорів щодо придбання тренувальної бази, стадіону, дніпровської академії футболу та зробив гучну заяву, зазначивши, що не дасть комусь завадити грі спортивного клубу у Першій Лізі, маючи на увазі гри в тоталізаторі.

    «На жаль, Прем'єр-ліга не прийняла рішення про розширення кількості команд до 16. Але варто подивитися, скільки вболівальників приходить на ігри першої шістки Першої ліги, і першої шістки - Прем'єр-ліги, відразу стає зрозуміло, що гра команд стала б окрасою для елітного дивізіону України », - сказав почесний президент.

Дмитро Михайленко зазначив, що задоволений підписаними футболістами, які добре увійшли в структуру команди.

    «Ці хлопці мають гарні якості, ми їх взяли, тому що нам в команді потрібна конкуренція саме на ті позиції, на яких вони грають - група атаки і центральний захисник. На підготовчих зборах ми побачили, що в їх особі для команди ми отримали велику користь і від цього, як команда - ми стали сильнішими », - сказав головний тренер спортивного клубу« Дніпро-1 ».

Також він зазначив орендованих футболістів

    «У нас є пункт в контракті з ними про можливий викуп після закінчення терміну орендної угоди. Підпишемо їх на постійній основі - це вже залежить від них і виконання поставленого перед ними завдання », - додав Дмитро Михайленко.

Розвиток молоді - це один з головних пунктів в філософії клубу і головного тренера зокрема, тому під час презентації було і два вихованці академії - центральний півзахисник Арсеній Батагов і атакуючий гравець Валентин Рубчинський.