Головний тренер «Динамо» прокоментував матч-відповідь проти «Челсі» у Києві.

- Олександре Миколайовичу, щоб ви змінили, якби у вас була можливість повернутися назад на 2 години?

- Якби була можливість витягнути трошки іншого суперника на жеребкуванні - було б чудово. У нас сьогодні не було великого вибору складу. По грі сьогоднішній важко щось сказати, адже зрозуміло, що ми всі засмучені – тренери, футболісти, вболівальники.

Ми почали виступити в Лізі Європи в кінці серпня з плей-оф, з того часу зіграли 12 ігор. Ліга Європи - це зараз наш рівень. І коли на трапилася команда рівня Ліги Чемпіонів – ми побачили, що є дуже велика різниця в класі. Я хлопцям подякував за ці 12 матчів в турнірі, для них це неоціненний досвід.

У нашому чемпіонаті з наших гравців роблять зірок. Вони все це читають, хоча насправді мабуть розуміють, що це не так. Очевидно, що нам десь нам не вистачило людського ресурсу – травми, картки. Ми могли трошки краще виступити, будь всі здорові. Але важко вимагати більшого від цих гравців.

- Зрозуміло, що це важка поразка. Можливо будуть говорити про вашу відставку. У вас є відчуття, що ви дали команді все, що могли? Чи в будете продовжувати роботу з командою?

- Це питання ми тут з вами точно не будемо обговорювати.

- Чи знаєте ви, що це була найбільша поразка «Динамо» в єврокубках – 0:5. І як вам  сьогодні гра Гармаша?

- Гармаш забив двічі, але були зафіксовані офсайди. Клас є клас. Не хотілося програвати, але ми бачили навіть по Лізі Чемпіонів - яка велика різниця між просто хорошими командами і топовими командами. Думаю, що з усіх поразок можна винести щось хороше. Немає команд, які не програють. Ми не хотіли програти з таким рахунком, але що сталося, те сталося…