Екс-наставник «Шахтаря» не планує завершувати кар'єру і хоче ще попрацювати

Румунський фахівець Мірча Луческу, кілька днів тому залишив посаду головного тренера збірної Туреччини, заявив, що відчуває в собі сили для продовження активної роботи в футболі.

«Я все ще молодий. Моїй енергії більш ніж достатньо для роботи тренером. Я міг би тренувати команду з Європи або іншого континенту. Подивимося, що станеться в майбутньому », - цитує Луческу aa.com.tr.

«Я не пропущу жодної пропозиції і вивчу кожне з них. У мене не бракує в варіантах і все буде залежати тільки від мене і мого здоров'я. Також я погоджуся на якесь із пропозицій, якщо відчую ту ж пристрасть до роботи, яка була у мене до цих пір. Якщо буде таке поєднання чинників, то я візьмуся за роботу з будь-якої командою на один або два роки », - заявив румунський коуч журналістам telekomsport.ro.

Нагадаємо, влітку 2017 року Мірча Луческу заявляв, що робота зі збірною Туреччини стане останньою в його кар'єрі, проте ще до того, як румунський коуч покинув цю команду, в пресі з'явилися чутки про можливе працевлаштування фахівця в бухарестському «Динамо».

Чи не виключає швидкої появи Луческу в одній з команд Європи і його колишній помічник в «Шахтарі», а нині головний тренер збірної Молдови Олександр Спиридон.

Раніше Луческу запевнив, що повторно не очолить «Шахтар», а турецька преса повідомила, що за розірвання контракту зі збірною їх країни Мірча отримав неустойку в 600 тисяч євро.