Олександр Спиридон 12 років пропрацював в якості асистента Мірчі Луческу в "Шахтарі". Він як ніхто інший знає можливості Ярослава Ракицького, в становленні якого взяв безпосередню участь. На думку тренера, який зараз очолює збірну Молдови, трансфер захисника послабив донецьку команду.

"У Ярослава складний характер. Він топовий футболіст у всіх відносинах, але, природно, зі своїм его, і досить пристойним.

До нього був потрібний особливий підхід. Не знаю, чи вдалося Фонсеці знайти його чи ні, але, на мій погляд, це втрата для "Шахтаря" і велике придбання для "Зеніту". Іншого такого розважливого, який вміє довгим пасом починати і міняти напрям атаки захисника я в російському чемпіонаті сьогодні не бачу.

Гарай? Ракицький більш технічний, ніж Гарай. У плані швидкості вони, напевно, плюс-мінус рівні. Той Ракицький, якого я знав три-чотири роки тому, був сильнішим за Гарая. Про сьогоднішній рівень складно говорити", - зазначив Спиридон.

Нагадаємо, Ракицький перейшов в "Зеніт" за 10 млн євро (за даними ЗМІ). За "Шахтар" він відіграв більше 300 матчів, в яких забив 14 голів. За словами головного тренера гірників Паулу Фонсека, захисник сам захотів перейти в пітерський клуб.