Головний тренер «Балкан» Андрій Пархоменко поділився очікуваннями від весняної частини першої ліги.

- В цілому, що чекаєте від весняної частини сезону в першій лізі? Ставите якісь локальні завдання?

- Скажу чесно: зараз ніхто не знає, хто як буде грати. Всі прагнуть перемагати, всі готуються.

Природно, ми ставимо певні завдання перед хлопцями - будемо дивитися за очками. Нікому не буде легко. Складно сказати, кого бачимо конкурентами. Все може змінитися. Ось пару ігор програв - і ти вже внизу, тепер у тебе інші конкуренти. І так гра за грою. Потрібно просто працювати, віддаватися повністю, а вже як буде - час покаже.

Все посилюються, поліпшується фінансування. «Металіст тисяча дев'ятсот двадцять п'ять» вгорі, у «Волині» класна система, все супер, але вони трошки відстали - їм буде складніше, але шанси є реальними. Та й «Колос» досить сильний - хороша структура, непогане фінансування, сильний підбір футболістів, тренер стабільний ... Ну дуже серйозний турнір в цьому році.

Такої сильної першої ліги не було ніколи в історії, я вважаю. Взагалі немає слабких команд! Хотілося б, щоб в прем'єр-лізі було 16 команд, тому що команди з такою інфраструктурою повинні там грати - було б круто, але ... Якщо так вирішили, значить почекаємо. Але все одно цікаво, коли більше команд. А так, грає нижня шістка, потім верхня шістка ... При такій країні, як наша, я вважаю, у нас запаси міцності дуже серйозні в плані спорту. Нехай і фінансування зараз не таке, але формат з 16 командами був би цікавішим. Ну, якщо керівники прийняли таке рішення - так тому і бути, - сказав Пархоменко.

У турнірній таблиці першої ліги «Балкани» займають 8-е місце після 16 турів.