Луганська команда розпочала підготовку до другої частини сезону

У понеділок, 14-го січня, офіційно завершився відпускний період у луганської «Зорі». Українська команда однієї з останніх учасниць Прем'єр-ліги завершила свої зимові канікули.

«Чорно-білі» традиційно зібралися на навчально-тренувальній базі в районі Великий Луг Запоріжжя, де провели перше в цьому році збори і обговорили найближчі плани.

Відразу ж після зборів футболісти відправилися на пробіжку. Починаючи з завтрашнього дня і далі у команди буде робота в дворазовому режимі.

Втягуючий збір пройде в Запоріжжі і триватиме до 19-го січня, а вже 20-го січня «чорно-білі» відправляться до Туреччини, де відбудеться перший навчально-тренувальний збір. Дати збору: 20-е січня - 3-е лютого.

Потім луганчани повернуться в Україну, де отримають три вихідних дня, а вже 7-го лютого знову вилетять до Туреччини. Дати другого збору: 7-е лютого - 22-е лютого.

22-го лютого «Зоря» візьме курс з Туреччини відразу до Києва, де відбудеться календарна гра з «Динамо». Базовий день зустрічі - 23-е лютого.

Під час турецьких зборів заплановано 8 товариських матчів.

Всі без винятку футболісти вийшли з відпустки в прекрасному настрої і бажанням працювати в повну силу. Разом з першою командою тренуються футболісти дубля Дмитро Мацапура і Ігор Загоруйко. Також в команді чекають кількох новачків.

Не було на зборі Дмитра Хомченовського і Рафаеля. Хомченовський захворів і приєднається до команди тільки завтра, а Рафаель, в зв'язку з деякими розбіжностями в перельоті, прибуде на день пізніше.

Сілас і Богдан Михайличенко знаходяться на зборі разом з командою.

В дубль переведений Олександр Сваток. Швидше за все, гравець не відправиться з луганчанами на збори. З великою впевненістю можна говорити, що буде припинено співпрацю з захисником Василем Приймою. Футболіст не присутній на зборі.