Колишній наставник "Карпат" і "Чорноморця" Олег Дулуб розповів FootBoom, чи кликав його до себе львівський клуб, який активно займається пошуком нового тренера, а також про екзотичну пропозицію.- З "Карпат" зі мною ніхто не зв'язувався. Важко було в той період, коли я працював у Львові, але з цим клубом у мене пов'язані позитивні спогади. "Карпати" і "Чорноморець" - це позитивний досвід, з хорошими емоціями. На сьогоднішній день агенти займаються пошуком нової команди. Також в будь-який момент можуть зателефонувати керівники клубів.

Якщо з'являються варіанти, то завжди їх розглядаю. Припустимо, влітку надійшла пропозиція з Африки, але я відмовився.

- Африка не цікавить?

- Чому ж, цікавить. На той момент мені потрібно було бути вдома. Так склалися обставини, що мені потрібно було знаходиться на території Білорусі. Контракт був готовий, залишалося поставити свій підпис.

- Вас запрошував клуб або африканська збірна?

- Клуб, але з етичної точки зору, не можу його назвати. Я зберіг у себе цей договір, тому що мені дуже сподобалася сама структура його побудови. На відміну від європейського контракту, в цій угоді не було зайвих листів. На жаль, на пострадянській території подібні документи підписуються на 20-ти сторінках. Починаючи читання з першої і закінчуючи 20 - вже нічого не пам'ятаєш. В африканському контракті мене вразило, що було всього дві сторінки. Все чітко і конкретно.