Досвідчений футболіст поділився очікуваннями від другої частини сезону

Форвард азербайджанського футбольного клубу «Сабах» Марко Девіч відповів на питання журналістів.Ви найпізніше підключилися до зборів команди в Туреччині. Як проходить підготовка?
Зараз у нас найскладніший етап підготовки. Поки все нормально, і, що найважливіше, всі здорові.

Старт сезону видався для вас вдалим, проте потім отримали травму і приціл збився ...
Я нормально до цього ставлюся. Це життя, таке буває. Після цього треба ставати ще сильнішими. У другій половині сезону ми, як мінімум, постараємося зіграти так само, як в першому. Хочу приносити команді максимум користі і, сподіваюся, так і буде. Чи буду при цьому багато забивати - подивимося.

Без вашої участі «Сабах» зменшив обороти. Це було пов'язано з вами або суперники вже зрозуміли, як треба грати проти дебютанта?
Вірю, що все буде в порядку. Так, в останніх турах «Сабах» був не той, що на початку сезону, але ми можемо грати краще. Для цього ми тут.

З огляду на, що вам вже відома розстановка сил в чемпіонаті, на яке місце може розраховувати команда в цьому сезоні?
Я особливо не забиваю голову такими речами. Йдемо від гри до гри до своєї мети. Нікого не боїмося, але поважаємо. З усіма можна грати. Ми посилилися. Думаю, все буде в порядку.

Сербський фахівець Мілан Обрадович близький до того, щоб стати головним тренером молодіжної збірної Азербайджану (U-21). З огляду на, що ви з ним грали в одній команді, як до цього ставитеся?
Як футболіст він був хорошим. Як тренер він набрався достатньо непоганого досвіду. Йому не буде тут легко, але, я думаю, він впорається.

Ви не говорили з ним про це?
Поки у нас такої розмови не було.

А якби подзвонив і попросив би поради, то порадив б йому приїжджати в Азербайджан?
Однозначно, так. Хоча, повторюся, робота у нього буде складною.