Хавбек Младості Йован Маркоскі, який віддав Ворсклі дев'ять років своєї ігрової кар'єри, прокоментував гру полтавчан в матчі з Карабахом (0:1).


- Думаю, справедливим підсумком поєдинку повинна була бути нічия. Карабах використовував свою чи не єдину можливість вразити ціль, а Ворсклу реалізація підвела.

- Як думаєш, поле могло вплинути на плачевний результат для Ворскли?

- Безумовно. Через слизький газон м'яч ходив швидше, але самим футболістам було складніше з ним впоратися. Захищатися в таких умовах набагато легше, що більшу частину часу Карабах і робив. Ворсклі не вдалося швидко пристосуватися до такого полю, адже в першому таймі, якщо не помиляюся, полтавчани всього пару раз пробили в сторону воріт азербайджанців.

- Але хіба можна перемогти, якщо так мало бити по воротах?

- Це була одна з головних причин поразки. Можливо, ворскляни боялися помилитися. У першому таймі фланги, як мені здалося, взагалі не працювали. Не було гостроти, передач в штрафну. Але ж ці дії напрошувалися, з огляду на зріст Коломійця, а потім і Кареки. Та й Кулач хороший на другому поверсі. Ва-банк команда пішла тільки в останні 10 хвилин. А цього було недостатньо для такого поєдинку.

- Пауза в другому таймі пішла на користь Карабаху. Гості повністю сіли до своїх воріт ...

- А що залишалося робити? Зі свого боку азербайджанці спробували звести ризик до мінімуму. Вийшло. Значить, вони вірно зробили. У Ворскли не знайшлося футболіста, який би віддавав передачі в вільні зони.

- Все вирішив один гол. Чим можна пояснити таку помилку Артура?

- Важко сказати, може, було нерозуміння мови. Але я б не звинувачував захисника, така ситуація може трапитися з кожним.

- Хто тобі сподобався у складі полтавчан?

- Пердута. В обороні він зіграв здорово. Його не вистачало попереду, але потрібно враховувати, що у Ігоря напарником на фланзі був Якубу. Видно, що 18-річний ганець ще грає в юнацький футбол. До того ж Пердута, якщо і біг в атаку, то не отримував хороших пасів, які б могли трансформуватися у флангові навіси. Також я б відзначив Чеснакова і Чижова. У центрі оборони у полтавчан, за винятком деяких випадків, був порядок.

- Цією поразкою Ворскла загнала себе в глухий кут?

- Так. Тепер шанси на вихід з групи помітно зменшилися. Проте не варто опускати руки, в групі відбудеться ще два тури. Чудеса в футболі бувають, тому незважаючи на прикру поразку від Карабаху, вперед потрібно дивитися з оптимізмом. На домашньому матчі з Арсеналом трибуни полтавського стадіону напевно будуть заповнені, і це може допомогти Ворсклі, а зі Спортингом і на виїзді можна вдало грати.