Екс-захисник «Динамо» Бадрі Акубардія розповів про методи роботи Олександра Хоцкевіча, з яким знайомий по роботі в «Динамо-2».- Де ти познайомився з Хацкевичем?

- Саме з ним у мене асоціюються і тренування, і побут команди. На нього потрібно рівнятися. Познайомився з Олександром Миколайовичем, коли він прийшов працювати в дублі, потім тренувався під його керівництвом в «Динамо-2». Для нього в першу чергу важлива дисципліна. Як в побуті, так і в тренувальному процесі. Крім того, до нього можна звернутися з будь-якого питання. Він завжди міг підтримати, дати якусь пораду. Не знаю, з ним дуже легко було. Але міг і нормально напхати або показати поглядом, що так робити більше не можна. Я якось на тренуванні спробував йому м'яч між ніг прокинути. Не вийшло - м'яч застряг, а я отримав такого гарного пенделя, що більше так робити мені не захотілося. Я відразу все зрозумів.

- Гучний у нього голос?

- Дуже. Якщо довести, то буде погано. Були різні історії, які йому дуже не подобалися. Навіть у мене, але говорити про них не хотілося б.

- Його боялися?

- Шанували. Але іноді було стрьомно. У нього нічого не літало в роздягальні, але напхати він вміє. Часто для розуміння вистачало лише погляду.

Нагадаємо, що контракт Акубардії належав «Динамо» з 2010-го по 2016-й роки. Зараз гравець виступає за білоруський «Гомель».