"Генк" та "Бешикташ" – команди з різних полюсів турнірної таблиці після першого кола боротьби у групі, але суперників розділяли лише три очки.

 

Попри незначне відставання від конкурентів, "Бешикташу" неприємно було перетинати екватор у якості того, хто замикає пелетон. Тому рішучість "орлів" на полі "Генка" – очікуваний і логічний сценарій.

Попри те, що бельгійці до перерви частіше пробивали по воротах, гостроти більше створили турки. Апогей – це гол Рікарду Куарежми, який став можливий після стрімкої атаки через центр. Гості вміло розтягнули захист "Генка", лінія якого висунулася максимально близько до центрального кола. Куарежма вийшов один на один з голкіпером і виграв ближній бій.

Незабаром "Бешикташ" міг забити вдруге, але з пострілом Пектемека впорався Дані Вуковіч. Йшла лише середина першого тайму, тож у "Генка" було достатньо часу для перерозподілу сил ще до перерви. Зрештою, бельгійцям вдалося вирівняти гру, а згодом і здобути перевагу в деяких статистичних показниках. Малиновський і Пейнтсіл пробивали влучно по воротах, але не здивували Зенгіна. Цікаво, що доволі метушливо виглядали зіркові центрдефи "орлів" Віда та Пепе.

Але в другому таймі вже діяли спокійніше. Бо "Генк", якщо відверто, не диктував "Бешикташу" свої правила. Розвиток гри максимально влаштовував турків: боротьба між двома штрафними майданчиками.

Ба більше, "Бешикташ" був близьким до того, аби подвоїти свою перевагу, завчасно вбивши інтригу. Після подачі з флангу від Куарежми ударом головою в падінні не влучив у ціль Райан Бабель. Ще можна виділити кілька навімоментів, коли атаки захлиналися в стадії розвитку. "Генк" не відповідав і тим.

Але на заключному відрізку дистанції оберти збавили і "орли", бажаючи довести справу до перемоги без різких рухів. "Генк" оцінив, але не розділив планів суперника. Господарі мобілізували сили перед фінальним свистком і змусили фортуну посміхнутися. Нехай і стримано.

Пішли в хід дальні удари. Берге і Посуело, які вийшли на заміну, значно освіжили гру бельгійської команди. Їхніми стараннями м'яч постійно опинявся в штрафному майданчику Зенгіна, що призвело до плачевних для "Бешикташа" наслідків. Після дальнього удару Берге куля рикошетом від когось з гравців турецького колективу залетіла під стійку. Окрилений успіхом, "Генк" захотів більшого, затиснувши суперника в глухому куті. На останній хвилині серце Шенола Гунеша йокнуло, але його підопічні відбилися від двох ударів. Спочатку був блок у виконанні захисника, а далі – класний сейв Зенгіна.

"Бешикташу" прикро втрачати два очки, однак звинувачувати "орли" можуть лише себе. Інертна гра на заключному відрізку поєдинку могла обернутися ще більшими проблемами аніж ті, які в підсумку відбилися на табло.

Генк. "Лумінус Арена"
"Генк" - "Бешикташ" 1:1
Голи: Сандер Берге 87 - Рікарду Куарежма 16

"Генк": Даніель Вуковіч, Себастін Деваст, Мбвана Самата, Джозеф Пейнтсіл (Іван Фіоліч 66), Руслан Малиновський (Сандер Берге 60), Йере Уронен, Алехандро Посуело, Брайан Хейнен, Йоакім Мехле, Джозеф Айду, Діумерсі Ндонгала (Маркус Інгвартсен 89)

"Бешикташ": Толга Зенгін, Пепе, Гарі Медель, Рікарду Куарежма, Райан Бабель, Огузхан Озьякуп (Вагнер Лав 90), Джермейн Ленс (Мустафа Пектемек 12), Неджіп Уйсал, Домагой Віда, Дорукхан Токез (Адем Ляїч 73), Джанер Еркін

Попередження: Мбвана Самата 35 - Неджіп Уйсал 15, Пепе 80
(Андерлехт)к з Малиновським врятували очко