Результат пошуку зображень за запитом "коноплянка євген збірна"

 

Півзахисник національної команди України Євген Коноплянка дав інтерв'ю тележурналу УЄФА, присвяченому старту Ліги націй.

"Після матчів з чехами та словаками усі були дуже задоволені – футболісти, тренери, весь персонал збірної. Гра з Чехією вийшла виснажливою та дуже емоційною. Добре, що нам вдалося завершити це протистояння на свою користь. Коли команда бере три очки на виїзді, уся втома просто зникає.

Причини успіху збірної України на старті турніру? У першу чергу – злагоджена командна взаємодія. На полі відчувалося, що ми всі граємо один за одного. Так, були окремі індивідуальні дії, наприклад, від Марлоса. Але ж це зовсім непогано, коли виконавець обігрує чотирьох опонентів, а потім віддає пас! Чудово, що в команді є такі гравці, як він.

Ярмоленко та багато інших партнерів теж заслуговують на компліменти. Але на першому плані була саме командна гра. Хочеться відзначити, що в нашій команді є гравці, які можуть вийти на заміну замість будь-кого й задати необхідний темп і тонус грі.

Дуже важливо було успішно стартувати в Лізі націй. Ми зіграли два матчі проти сильних команд, взявши максимум очок на старті, і тримаємо ситуацію під контролем. Тепер усе в наших руках. Ми прагнемо потрапити до Ліги А", – цитує Коноплянку офіційний сайт ФФУ.