ФК Динамо Киев

 

«Динамо» (Київ, СРСР) - «Баварія» (Мюнхен, ФРН) - 2: 0
Київ, Центральний стадіон, 100,000 глядачів

Голи - Блохін (40, 53).

«Динамо»: Рудаков, Коньков, Зуєв, Фоменко, Решко, Трошкін, Мунтян, Онищенко, Буряк, Веремєєв, Блохін. Тренер - Валерій Лобановський.

«Баварія»: Майер, Хорсман, Дюрнбергер (Хансен, 70), Шварценбек, Беккенбауер, Рот, Вундер, Шустер (Торстенссон, 78), Вайс, Румменіге, Каппельман. Тренер - Деттмар Крамер.

О.Базилевич: «Матч був гармонійний з організації гри. Мені важко оцінювати дії наших гравців, а ось баварці протягом двох таймів демонстрували високу мобільність, взаєморозуміння. Нам дуже приємно, що тренер «Байерна» дуже високо оцінив гру Блохіна, але як би не був талановитий футболіст, він все ж мало чого доб'ється, якщо не буде добре грати вся команда ».

Д.Крамер: «Гра була гострішою, ніж у Мюнхені, і більш видовищною. Ми зіграли сильніше, ніж в першому матчі, але і «Динамо» виглядало значно сильніше, ніж в Мюнхені. Господарі показали гру екстра-класу. Звичайно, головною дійовою особою був Блохін, я в захваті від цього гравця, і мій захват анітрохи не помер би, що не забий він два м'ячі в ворота моєї команди. Якщо говорити про гру «Динамо» в цілому, то команда, і це необхідно підкреслити, зіграла чудово не тільки в атаці, а й в обороні, продемонструвавши найсуворішу ігрову дисципліну. Звичайно, можна вважати головним і самим грізною зброєю «Динамо» колективізм в поєднанні з ретельним підбором яскравих футбольних індивідуальностей ».