Ротань: Футболіста Руслана Ротаня більше немаєПомічник головного тренера "Олімпіка" Руслан Ротань розповів про свій новий досвід і майбутній дебют на новій посаді.

"Це для мене новий виклик. Багато говорити не потрібно, потрібно робити. Все починається з нуля. Футболіста Руслана Ротаня більше немає. Є багато роботи і потрібно багато доводити самому собі, вчитися і прогресувати.

Потрібно забути про футболістів В'ячеслава Шевчука та Руслана Ротаня. Є В'ячеслав Анатолійович Шевчук - головний тренер "Олімпіка", а я його помічник. Всі наші думки пов'язані з тим, щоб допомогти знайти команді новий виток для прогресу. Сподіваємося, що футболісти нас зрозуміють і сприймуть.

У мене були думки і хотілося продовжити кар'єру, відчував в собі сили, але тепер вирішив, що настав час рухатися далі і передавати свій досвід. Час зажадав змін.

Динамо? Нікому не побажаєш такого дебюту. Динамо зараз роздратоване своїми результатами і для нас це погано", - сказав Ротань в інтерв'ю журналістам проекту footballhub.