Результат пошуку зображень за запитом "демченко андрій"

 

Колишній футболіст Аякса Андрій Демченко поділився враженнями від виступів українських команд у єврокубках.

"На мій погляд, головна причина того, що Шахтар не втримав перевагу над Ліоном в тому, що "гірники" після того, як забили два голи, перестали грати в свою гру і сіли глибоко в оборону. Якби донеччани зустрічали суперника не перед штрафним майданчиком, а на 10-15 метрів далі до середини поля, напевно таких би проблем біля воріт Пятова не було б.

Для полтавчан останні хвилини в єврокубках стають злою долею. Така ситуація повторюється не перший раз, але висновків зроблено не було, хоча тренер той же, гравці теж вже проходили цей сценарій. Напевно, не вистачає футбольної зрілості. Треба було грати по рахунку, а в підсумку пішли в атаку і потрапили в полон.

У Динамо молода команда, а досвідчених всього кілька футболістів – Сидорчук, Гармаш... Яблонец подарував киянам другий гол, а потім прийшов до тями і вже кияни оборонялися великими силами.

Всі ці помилки – проблеми росту команди. Поки Динамо не вистачає солідності, класу, який є у досвідчених команд, які вміють дотискати суперників, навіть виграючи по ходу матчу з менш комфортним рахунком, ніж 2:0.

Майбутній тур чемпіонату України буде складним не тільки для Шахтаря, але і для Динамо, і для Ворскли, які грали в Європі. Перебудовуватися після єврокубків на чемпіонат завжди складно", – цитує Демченка Zbirna.com.