Солдатенко: Хочеться, щоб Авангард вийшов до Прем'єр-ліги

Воротар Авангарду Вадим Солдатенко відповів на запитання клубної прес-служби.

- Вадиме, ти провів уже 3 матчі в поточному сезоні, який з них був найважчим для тебе?
- Найбільш непростим був матч з київською Оболонню. Команда змінилася, прийшли нові люди, плюс тренер вніс свої корективи, проте в цей день удача була на нашому боці і ми здобули важливу для нас перемогу.

- Зараз в клубі 2 рівноцінних воротаря, які стосунки у вас з Артуром Денчуком на тренуваннях і в житті?
- Конкуренція це цілком собі нормальне явище у футболі, і на наші взаємини це ніяк не впливає, як на тренуваннях так і в побуті.

- Авангард пропустить 12-й тур Першої ліги, чи є в зв'язку з цим зміни в тренуваннях?
- На тренувальний процес це ніяк не вплине, в суботу зіграємо двосторонню гру, і продовжимо готуватися до гри чемпіонату в звичному для нас режимі.

- Як новачки вливаються в колектив?
- Новачки добре влилися в наш колектив, потихеньку вже звикають до нашої тактики.

- Після матчу з Оболонню ти зайняв місце у збірній туру, які в тебе в зв'язку з цим емоції і потрапляв ти в збірну туру раніше?
- Звичайно, дуже приємно потрапляти в збірну туру. Хочу зазначити, що це не тільки моя заслуга, це заслуга всієї нашої команди. Потрапляв кілька разів, коли виступав за Нафтовик.

- Хто з вітчизняних і зарубіжних воротарів для тебе приклад?
- Не можу сказати, що я беру з них приклад, але за стилем і манерою гри з вітчизняних мені імпонує Олександр Шовковський, хоч він уже й завершив кар'єру, а із зарубіжних це Ян Облак і Мануель Нойєр.

- Який твій улюблений вид спорту, крім футболу? Або може у тебе є хобі не пов'язані зі спортом?
- Подобається грати у великий теніс і баскетбол. Є і хобі, полюбляю риболовлю. Правда останнім часом дуже рідко брав в руки вудлище.

- Які у тебе плани, чого хочеш досягти з Авангардом? Де бачиш себе і нашу команду через пару років?
- Звичайно хочеться, щоб Авангард вийшов до Прем'єр-ліги, але для мене, я думаю як і для кожного в цьому клубі найголовніша гра - найближча, і ми налаштовуємося тільки на перемогу.