Результат пошуку зображень за запитом "брайтон вест хэм"

 

Вест Хем активніше розпочав гру, але Брайтон вже в перших своїх атаках доводив справу до ударів по воротах – активніше за інших в цьому контексті був Нокар, проте Фабіанскі власні ворота контролював. У Вест Хема особливо виділявся Марко Арнаутовіч, який також мав пару моментів. Спочатку після його подачі з правого флангу та рикошету від захисника Байтона м’яч ледь не опустився за комірець Раяну, а згодом австрійський форвард класно пробивав з лінії штрафного, і якби не блок Мюррея, м’яч би опинився у воротах господарів.

Молотобійці продовжували більше контролювати м’яч, але припустилися помилки в центрі поля, за яку одразу були нещадно покарані: Нобл віддав не надто зручну передачу на Ярмоленко, українець втратив м’яч у боротьбі з Нокаром та Каялєм, і після флангової подачі останнього Глен Мюррей відкрив рахунок.

Після пропущеного гола Вест Хем ще активніше пішов вперед. Феліпе Андерсон блискучею передачею знайшов у штрафному Сабалету, той віддав під удар Арнаутовічу, але його спроба удару була заблокувана захисниками, а постріл Обіанга пройшов над поперечкою воріт Раяна. Мав свій момент і Андрій Ярмоленко: український вінгер завдавав непоганого за виконанням дальнього удару, але Раян без особливих проблем зафіксував м’яч. Брайтон, в свою чергу відповів хорошим моментом у Джаханбахша, але іранець з льоту пробив набагато вище воріт.

На початку другого тайму атакувальне тріо Вест Хема запрацювало активніше, а Феліпе Андерсон та Ярмоленко демонстрували непогане взаєморозуміння з Арнаутовічем, і в одній з таких комбінацій Марко знайшов можливість для удару з меж штрафного, проте Раян тримав ситуацію під контролем. Фантастичний момент мав Бальбуена: після подачі кутового центрбек "молотобійців" виграв позиційну боротьбу у суперника, але не влучив у ворота. Після цього ще одну нагоду змарнував Феліпе Андерсон: бразилець пробивав зі штрафного метрів з 25-ти, але м’яч пройшов вище воріт.

Пеллегріні мав рятувати гру, а тому посилив атаку виходом спочатку Майкла Антоніо замість Обіанга, а згодом – Лукаса Переса замість Андрія Ярмоленко. Брайтон в основному відсиджувався на власній половині поля, проте за будь-якого шансу намагався вибігти у контратаку. В одній із них господарі заробили кутовий, після подачі якого Мюррей міг робити дубль, але пробив трохи вище воріт. Ще за пару хвилин форвард-ветеран знову був на вістрі атаки: тепер вже закидання на нього виконував Марч, проте Мюррей головою знову пробив вище.

Вест Хем мав нагоду зрівняти рахунок під завісу гри, коли штрафний метрах в двадцяти від воріт заробив Арнаутовіч, але сам же постраждалий запустив м'яч трохи вище воріт. Брайтон, натомість, навіть забив вдруге, але арбітри, скоріш за все, помилково зафіксували офсайд у Локадії, який вдало зіграв на добиванні після пострілу Джаханбахша. На 90-й хвилині м'яч мав би опинитися таки у воротах Раяна, але Арнаутовіч якимось дивом з кількох метрів не влучив у ворота.

У підсумку, господарі відсвяткували перемогу, яка тимчасово підняла Брайтон на 12 позицію АПЛ, Вест Хем поки залишається на 15 місці.

АПЛ, 8 тур

Брайтон – Вест Хем – 1:0

Гол: Мюррей, 25