Картинки по запросу динамо київ формаУкраїнські вболівальники були дуже невдоволені грою улюбленої команди та з трибун кричали: “Ви не граєте! Грайте! Працюйте!”

Між іншим, на поле у Чехії динамівці вийшли у новій білій формі від спортивного бренду New Balance. І вперше за довгу історію існування команди на грудях футболістів був відсутній український прапор.

Хоча раніше на футболках динамівців прапор України завжди був.

З якої причини ФК “Динамо” більше не вважає себе українською командою, адміністрація клубу не пояснила. У соцмережах із цього приводу вже висловили припущення, що «український прапор прибрали, аби замінити його на прапор Кіпру”.

Нагадаємо, що після невдалого матчу “Динамо” — “Яблонець”, близько 30 представників ультрас влаштували масову бійку з чеськими уболівальниками. Місцева поліція оперативно втрутилася в ситуацію і припинила протистояння. Даних про потерпілих чи затриманих поки не повідомлялося. Відео дивіться тут.

Зауважимо, що за даними українських ЗМІ брати Суркіси готують ФК «Динамо» на продаж. Новим власником команди називають давнього соратника функціонерів, проросійського політика Віктора Медведчука. При цьому наголошується, що номінально керувати клубом можуть поставити екс-регіонала Нестора Шуфрича, щоб мінімізувати таким чином обурення фанів, не готових усвідомлювати той факт, що їхня улюблена команда стане власністю кума Путіна.