Колишній головний тренер «Олімпіка» поділився очікуваннями від завтрашнього матчу 5-го туру УПЛ між «Шахтарем» і «Маріуполем».

- Луїш Каштру в «Шахтарі» виграв 4 гри поспіль і може продовжити серію до 5 перемог. Чи можна говорити, що португалець адаптувався до українського футболу в цілому і до «Шахтаря» зокрема?

- Ні, я думаю про адаптацію поки говорити рано. Сезон тільки почався і рівень суперників поки був такий, що не дає можливості говорити про те, наскільки успішно Каштру почав працювати в «Шахтарі». Потрібно подивитися на кілька матчів з серйозними суперниками, на кілька матчів з «Динамо». Тоді буде більш повноцінна картина. Повторюся, що зараз тільки початок чемпіонату і всі команди, в тому числі і «Шахтар», ще не набрали повноцінну форму, тому з приводу адаптації судити поки рано.

- Гравці «Маріуполя» в передматчевих інтерв'ю все як один говорили, що вони спробують відібрати очки у «Шахтаря». За рахунок чого азовці можуть домогтися успіху в грі з гірниками?
- Тільки в тому випадку, якщо вдало складеться матч. Я маю на увазі везіння «Маріуполя» і невезіння «Шахтаря». Тільки в такому випадку. Тому що в кожному матчі у «Шахтаря» є багато гольових моментів і «Маріуполю» буде дуже складно, з огляду на клас гравців «Шахтаря». Тому має бути неймовірне везіння «Маріуполя» і невезіння «Шахтаря».

- В останньому офіційному матчі «Маріуполь» розгромно програв АЗ - 0: 4. Цей результат може якось морально тиснути на гравців маріупольського клубу в майбутній поєдинок?
- Я думаю, що цей матч з АЗ був більш позитивним моментом, тому що хлопці з «Маріуполя» зрозуміли над чим їм потрібно працювати, де потрібно кращає. Упевнений, що і Олександр Бабич, і футболісти проаналізують цей матч, зроблять певні висновки і стануть краще, тому що вони отримали досвід єврокубків. Нехай програли, але в будь-якому випадку це піде на користь «Маріуполю». Тому якось тиснути цей результат не буде. Навпаки, вони тепер будуть повністю сконцентровані на іграх чемпіонату, в тому числі і на грі з «Шахтарем».

- Так співпало, що донбаське дербі «Шахтар» - «Маріуполь» буде проходити паралельно з двома святами - Днем шахтаря і Днем Донецька. Наскільки ці свята будуть мотивувати «Шахтар» не просто перемогти, а перемогти з розгромним рахунком?
- Я думаю, що мотивовані будуть обидві команди, але для «Шахтаря» мотивація буде особливою. «Шахтар» - це флагман донецького футболу і назва команди говорить сама за себе. Тому звичайно вони захочуть порадувати своїх уболівальників перемогою і постараються зробити це в максимально красивому і видовищному стилі.

Нагадаємо, матч «Шахтар» - «Маріуполь» пройде в Харкові на ОСК «Металіст» 25 серпня.