Андрій Білецький розповів про перемогу над "ВПК-Агро", підсумки жеребкування другого попереднього етапу Кубка України та завдання на сезон.

У стартовому поєдинку з «ВПК-Агро» калушани виступали експериментальним складом.

"Річ у тому, що, незважаючи на успішний виступ «містян» минулого сезону в кубкових баталіях, цього разу ми ставку робимо на чемпіонат другої ліги, де перед командою поставлене завдання підвищитися в класі. Але резервісти в протистоянні з «ВПК-Агро» не підвели, у першому таймі відкрили рахунок, а коли після перерви на полі з’явилося кілька провідних гравців, без особливих зусиль довели справу до перемоги", — розповідає Андрій Білецький.

Новий тренерський штаб на чолі з Василем Качуром подбав про створення чудового мікроклімату в команді.

"Сьогодні всі думки про суботній календарний матч із принциповим суперником — «Нивою» з Тернополя. А вже потім міркуватимемо, як дати бій «Минаю», для якого, до речі, "Калуш" є незручним суперником", — зазначає президент ФК "Калуш".

Закарпатці ще на нашому стадіоні не вигравали.

"Сподіваюся, психологічна перевага буде на боці підопічних Василя Качура. Очікуємо ми й на гучну підтримку 12-го гравця, задля цього початок матчу у вівторок призначили на 18.00, аби всі бажаючі після роботи встигли на футбол", — наголошує Андрій Білецький.