Історія ще одного не розкритого латиноамериканського таланту.

Влітку 2011-го року "Динамо" потратило майже півтора мільйони євро на півзахисника "Депортіво Калі" та молодіжної збірної Колумбії Андреса Ескобара. Тоді він став частиною великої трансферної кампанії, в ході якої київський клуб поповнився Брауном Ідейє, Лукманом Аруною, Дуду та Адміром Мехмеді.

Однак незважаючи на всі аванси, Ескобар в команді тоді ще Сьоміна не прижився. Зігравши 17 хвилин в матчі Кубка України проти "Кременя", Андрес вже влітку повернувся в рідний клуб на правах оренди. Після того "Динамо" відправляло Ескобара в оренду ще п’ять разів – в французький "Евіан", в американський "ДіСі Юнайтед", в колумбійські "Атлетіко Насьональ" та "Мільйонаріос", а також в бразильський "Васко да Гама".

Нарешті в січні 2018-го у Ескобара закінчився контракт з "Динамо" і він на правах вільного агенту перейшов в аргентинський "Естудіантес". Щоправда, в Аргентині він затримався на кілька місяців, знову з’їздив в Колумбію, спробував повернутись в Європу, але провівши місяць в латвійській "Лієпаї" в лютому цього року перейшов до бразильського "Алагоано". 20-го серпня клуб розірвав з ним контракт. Тож наразі Ескобар, який за свою професійну кар’єру зіграв в 128 матчах (в усіх чемпіонатах), забив 11 голів та віддав 19 результативних передач, перебуває в статусі вільного агенту.